Dziś jest r.
Strona główna

Witam wszystkich na stronie poświęconej mojej pasji, czyli kolekcjonowaniu podstawek od piwa. Zapraszam do przeglądania galerii. Można tam znaleźć 3338 skatalogowanych wzorów polskich podstawek z 231 polskich browarów w tym 168 wydanych przed 1945 rokiem na terenie obecnego terytorium Polski. Oprócz wyżej wspomnianych podstawek, będących podstawą mojego zbioru na stronie znajduje się także 192 odmian skatalogowanych wzorów podstawek oraz 106 ciekawostek.

Na stronie umieściłem również 135 skatalogowanych podstawek z 39 polskich browarów kontraktowych oraz ich 15 odmian i 228 tzw. "giełdowek" czyli podstawki wydane z okazji giełd kolekcjonerskich, nie zawsze browarnianych.

Dodatkowo umieściłem podstawki z polskich browarów domowych, polskich lokalów i koncernów piwowarskich z polskojęzycznymi tekstami. Na stronie można zobaczyć także 1261 motywów kobiety na podstawkach oraz podstawki z 149 państw świata.

Podstawki są oznaczone wg nowego katalogu podstawek, który można znaleźć na stronie: www.katalogpodstawek.pl. Jeśli znajdziecie jakieś błędy lub coś co nie działa proszę o informację postaram się to szybko naprawić. Przy większości podstawek znajduje się kod podstawki wg katalogu Radka Kwietnia.


Serdecznie zapraszam


Ostatnio dodane:Ciekawsze wzory:
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!   Copyright 2010 - 2018 © Joanna i Piotr Midura
  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja:
Aktualizacja: 14.04.2018